PL EN
Komfortowe noclegi

Pokoje i ceny

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 12 komfortowych oraz przytulnie urządzonych pokoi, w tym pokoje jedno, dwu oraz trzyosobowe. Istnieje również możliwość dostawienia dodatkowego łóżka. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Niektóre pokoje wyposażone są w klimatyzację. W każdym pokoju znajduje się TV LCD 32 cale, a na terenie całego obiektu jest strefa Wi-Fi. Dysponujemy przestronnym lobby idealnym na chwilę odpoczynku bądź do pracy przy laptopie.

Istnieje możliwość wypożyczenia żelazka. Dostępna jest również usługa pralnicza (za dodatkową opłatą), a w recepcji można skorzystać z komputera, drukarki oraz faxu.

 

U nas zapłacisz również bonem turystycznym !

 

Pokoje 3osobowe w dobrej cenie. Zapytaj o ofertę dla FIRM. Kontakt : 507 067 727

 

 

 

Bez śniadania

Ze śniadaniem

 

Pokój 1osobowy

150zł/33Euro 170zł/37Euro  

Pokój 2osobowy

200zł/45Euro 240zł/53Euro  

Pokój 3osobowy

290zł/64Euro 350zł/77Euro

 

 

 

SUPER CENA :

Pokój 3osobowy - 250zł bez śniadania / 300zł ze śniadaniem

 

Śniadanie serwujemy w naszej restauracji od 6:30 - 9:30. W cenie śniadania są napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń. Jeśli pozwala nam na to sytuacja epidemiologiczna śniadanie jest w formie szwedzkiego stołu z zachowaniem wszelkich obowiązujących obostrzeń. Istnieje możliwość śniadania na wynos, zapytaj nas również o lunch box.

Restauracja jest czynna każdego dnia, jednak gastronomia działa tylko w wybrane weekendy, chętnie natomiast zamawiamy dla naszych gości dania na wynos,  które można zjeść w naszej restauracji lub w pokoju.

 

ZOBACZ NASZE SPECJALNE OFERTY ORAZ PAKIETY

Serwujemy śniadania każdego dnia tygodnia nie tylko dla gości hotelowych. Zapraszamy między 6:30-9:30 na szwedz­ki stół bez ogra­ni­czeń z aro­ma­tycz­ną ka­wą z eks­pre­su - TYLKO 25,00 zł/os. Wejście od strony Centrum Przesiadkowego.

  • Dostawka: 50 zł / os.
  • Internet: w cenie pokoju
  • W cenie zawarte jest śniadanie (w godzinach: 6.30 - 9.30), lub lunch box na życzenie (prosimy o informacje przy zakwaterowaniu)
  • Monitorowany parking w cenie pokoju
  • Dzieci do lat 4 w pokoju GRATIS (bez dostawki)
  • Możliwość dostawienia łóżeczka dla dziecka - cena 35zł/dobę
  • Ceny zawierają podatek VAT
  • Możliwość zabrania zwierząt: 30zł - duży zwierzak, 25zł - mały zwierzak

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00 i kończy się o godz. 11.00 dnia następnego.

Zapytaj o ceny dla grup oraz firm: tel.: 507 067 727, biuro(at)starymlyn(dot)net(dot)pl

Subwencja PFR